Home > Contact

Contact

Team UGentMemorie

Redactie, publiekswerking en algemene informatie:
Fien Danniau: fien.danniau@ugent.be, 0497 15 01 50
Frank Cotman, frank.cotman@ugent.be, 0470 63 13 09
Davy Verbeke, davy.verbeke@ugent.be, 09 331 02 78
Ruben Mantels: ruben.mantels@ugent.be, 09 331 02 78

Promotoren vakgroep Geschiedenis UGent:
Prof. dr. Gita Deneckere, gita.deneckere@ugent.be
Prof. dr. Christophe Verbruggen, christophe.verbruggen@ugent.be
dr. Hendrik Defoort, Universiteitsbibliotheek UGent, hendrik.defoort@ugent.be

Adres

UniversiteitsForum
Vakgroep Geschiedenis - UGentMemorie
Sint-Pietersnieuwsstraat 35
9000 Gent

Bezoek enkel mogelijk na afspraak: telefonisch via 09 331 02 78 of per mail via iemand van Team UGentMemorie.

Contactformulier